Mainboard / BGA Çip Tamiri

Yazan 

PC, Notebook anakartları ile endüstriyel ve medikal kartların onarımları ile BGA çip değişimleri

BGA ChipGelişen elektronik teknolojisi beraberinde yüksek işlem kapasiteleri sağlayan mikroçipler ve bunların kullanıldığı karmaşık kart tasarımlarını da getirmekte...

Ürünlerin karmaşıklaşması servis ve tamir hizmetlerinde zorluklara, hatta neredeyse imkansızlığa sebep olmakla birlikte, servis noktalarında da onarım yerine değişim yolunun seçilmesine ve maliyetlerin artmasına neden olmaktadır...

arıza hallerinde doğrudan parça değişimi önermek yerine onarım yoluna giderek servis maliyetlerinde ciddi oranlarda fayda sağlamaktadır.

 

Tüm bilgisayar anakartlarının power, chipset, BGA, bios ve benzeri sorunlarının giderilmesi, tamirleri ve BGA çip değişimleri konusunda hizmet kalitesini tercih edin.


 

 

Okunma 4827 defa

Biz Kimiz ?

2002 yılında Tokat'ta kurulan
Çağdaş Bilgisayar ve Cem Elektronik Teknolojisinde Daha iyi seviyelere çıkabilmek için yeni bir oluşum içerisine girerek Tokat Elektronik adı ile çalışmalarına hız vermiştir, "Elektronik Tasarım" ve "Yazılım Geliştirme" alanlarında teknolojiye yön verme misyonu ile faaliyet gösteren, müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmeyi amaçlayan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile hizmet vermektedir.
 
Tokat Elektronik geliştirmiş olduğu projelerde birçok teknolojiyi kullanabilme yeteneği ile müşterilerine çözümler üretmektedir. Ayrıca bu projeleri geliştirme sürecinde Dünya çapındaki firmalarla yapmış olduğu ortak çalışmalarla da ciddi bir potansiyele sahip olmuştur.
 

Harita

Gülbaharhatun Mah. Behsat Bul. Elmacıoğlu Apt.No:58/C Tokat/Merkez

 

İletişim

Destek almak istiyorsanız arayın (356) 212 64 68  veya e-posta gönderin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page