Otomatik Kapı Ve Bariyer Onarımı

Yazan 

 

 
OTOMATİK KAPI VE GEÇİŞ SİSTEMLERİ KART TAMİRİ
 
Firmamız uzman teknik servis kadrosu , bilgisayar destekli , son teknoloji ürünü gelişmiş test cihazları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.
 
Otomatik kapı tamiri ve otomatik kapı sistemlerinde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla otomatik garaj kapıları , arıza bakım onarımı , otomatik fotoselli kapı servisi yapan firmamız  mobil servis araçlarıyla 7 /24 servis hizmeti vermektedir .
 
Onarımını yaptığımız elektronik kart  ve cihazlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.
 
Fotoselli otomatik kapı kart tamiri
Hastane ameliyathane kapıları kart tamiri
Otomatik kumandalı garaj kapıları kart tamiri
Otomatik panjur ve kepenk kartları tamiri
Otomatik turnike geçiş kart tamiri
Otomatik bariyer sistemleri kart tamiri
Her türlü sensörlü , fotoselli , uzaktan kumandalı otomatik kapı kartları tamiri
 
 
Müşterilerine daima kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinen firmamız sürekli kapasitesini artırarak hizmete devam etmektedir.
Elektronik kart , elektronik cihaz bakım ve onarımını servislerden çok daha kısa sürede uygun fiyat ve garanti dahilinde teslim etmekteyiz.
Kart veya modül üzerinde bulunan yazılım yüklü Eprom,EEprom,Seriprom,Flash,Pal ve Gal türü prosesleri kontrol edecek,arızalı ise yeniden yazılım yükleyecek gelişmiş soket aparatlı programlama cihazlarımızla program yedekleme ve yazma hizmetlerimiz mevcuttur.
 
 
Bakım onarımı yapılan markalardan bazıları : Nice , Bft , Tronco , Label , Gilgen , Manusa , Dorma , Geze , Scheller , Label , Dynaco , Doco , Sicom , Cardin , BenincaBle , Ninz , Arco , Hotro , Inkema , Record , Aprimatic , Delma , İndus , Oryxer , Smart door , Gallina , Politech , İnova , Bremet
Okunma 2057 defa

Biz Kimiz ?

2002 yılında Tokat'ta kurulan
Çağdaş Bilgisayar ve Cem Elektronik Teknolojisinde Daha iyi seviyelere çıkabilmek için yeni bir oluşum içerisine girerek Tokat Elektronik adı ile çalışmalarına hız vermiştir, "Elektronik Tasarım" ve "Yazılım Geliştirme" alanlarında teknolojiye yön verme misyonu ile faaliyet gösteren, müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmeyi amaçlayan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile hizmet vermektedir.
 
Tokat Elektronik geliştirmiş olduğu projelerde birçok teknolojiyi kullanabilme yeteneği ile müşterilerine çözümler üretmektedir. Ayrıca bu projeleri geliştirme sürecinde Dünya çapındaki firmalarla yapmış olduğu ortak çalışmalarla da ciddi bir potansiyele sahip olmuştur.
 

Harita

Gülbaharhatun Mah. Behsat Bul. Elmacıoğlu Apt.No:58/C Tokat/Merkez

 

İletişim

Destek almak istiyorsanız arayın (356) 212 64 68  veya e-posta gönderin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page