TabletPcOnarimi

Yazan 

 

Kasa Arızası,Ekran Kasa Arızası,İnvertör Arızası,Florsan Arızası,Chipset Arızası,Anakart Arızası,Ekran Arızası,Fan Arızası,Besleme Arızası,Mofset Arızası,Touchpad Arızası,Klavye Arızası,Klavye Değişimi,Tuş Eksikliği,Güney Köprüsü Arızası,Kuzey Köprüsü Arızası,Ekran Kartı Arızası,Parmak izi Arızası,Buton Arızası,Ekran Değişimi,Ram Arızası,Optik Değişimi,Optik Arızası,Soket Onarımı,Soket Değişimi,Disk Arızası,Usb Port Arızası
 
Tablet Pc OnarımıEn Çok Karşılaşılan Arızalar
Anakart Arızası
Notebookların en temel bileşeni anakarttır. Anakart görev itibariyle bütünparçaların birbiriyle uyumlu çalışmasına sağlar.
Masa üstü bilgisayarlardan farklı olarak dizüstü bilgisayarların anakartlarıdaha komplikedir. Masaüstü bilgisayarlar parça-parça  modülerolmasına karşın notebook anakartları bütünleşiktir. Ses kartı, ekrankartı, gibi kartlar anakart üzerinde entegredir.
 
Anakart arızası çok genel bir terimdir. Anakartta oluşabilecek çok fazla sayıdaarıza söz konusu.  Arıza durumunda  genel de tamir yoluna gidilir.üzerinde çok farklı parçalar bulunur.  Çeşitli yollarla arıza tespitiyapılıp arızalı parçaların değişimi söz konusu olur. En temel parçasıchipsettir. Chipset değişimi  sadece profesyonel teknik servislerdeyapılmaktadır.
al ise gerekli test cihazları ile bizzat müdahale ediyor ve test sonucuna göre MÜŞTERİYİ BİLGİLENDİREREK gerekli önlem ve müdahaleyi belirliyoruz.."

 

Okunma 1593 defa

Biz Kimiz ?

2002 yılında Tokat'ta kurulan
Çağdaş Bilgisayar ve Cem Elektronik Teknolojisinde Daha iyi seviyelere çıkabilmek için yeni bir oluşum içerisine girerek Tokat Elektronik adı ile çalışmalarına hız vermiştir, "Elektronik Tasarım" ve "Yazılım Geliştirme" alanlarında teknolojiye yön verme misyonu ile faaliyet gösteren, müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmeyi amaçlayan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile hizmet vermektedir.
 
Tokat Elektronik geliştirmiş olduğu projelerde birçok teknolojiyi kullanabilme yeteneği ile müşterilerine çözümler üretmektedir. Ayrıca bu projeleri geliştirme sürecinde Dünya çapındaki firmalarla yapmış olduğu ortak çalışmalarla da ciddi bir potansiyele sahip olmuştur.
 

Harita

Gülbaharhatun Mah. Behsat Bul. Elmacıoğlu Apt.No:58/C Tokat/Merkez

 

İletişim

Destek almak istiyorsanız arayın (356) 212 64 68  veya e-posta gönderin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page