Super User

Super User

Donec ornare tincidunt pulvinar. In sit amet magna a libero ultricies sagittis consectetur at felis. Aliquam at sapien vel sem iaculis dignissim ut sed nibh. Duis egestas sollicitudin commodo. Pellentesque blandit ligula in lorem pretium bibendum. Quisque eros mi, pellentesque ut luctus sed, aliquet non libero. Curabitur nec iaculis est.

Web site URL: http://www.zootemplate.com Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Pazartesi, 11 Şubat 2013 03:22

Mainboard / BGA Çip Tamiri

PC, Notebook anakartları ile endüstriyel ve medikal kartların onarımları ile BGA çip değişimleri

BGA ChipGelişen elektronik teknolojisi beraberinde yüksek işlem kapasiteleri sağlayan mikroçipler ve bunların kullanıldığı karmaşık kart tasarımlarını da getirmekte...

Ürünlerin karmaşıklaşması servis ve tamir hizmetlerinde zorluklara, hatta neredeyse imkansızlığa sebep olmakla birlikte, servis noktalarında da onarım yerine değişim yolunun seçilmesine ve maliyetlerin artmasına neden olmaktadır...

arıza hallerinde doğrudan parça değişimi önermek yerine onarım yoluna giderek servis maliyetlerinde ciddi oranlarda fayda sağlamaktadır.

 

Tüm bilgisayar anakartlarının power, chipset, BGA, bios ve benzeri sorunlarının giderilmesi, tamirleri ve BGA çip değişimleri konusunda hizmet kalitesini tercih edin.


 

 

Pazartesi, 11 Şubat 2013 02:49

Notebook Onarımı

Notebook Anakart, LCD Ekran, Adaptör Onarımları, Bakım Onarım Servis Hizmetleri

 

Notebook' lar günümüz piyasasında yükselen bir pazar payına sahip. Kullanım kolaylıkları, taşınabilirlik, gittikçe gelişen ve ekonomikleşen teknolojileri ve güncelleme seçenekleriyle kullanıcılar için oldukça iyi ve zengin seçenekler sunuyor.

Ürünlerin üretici firmaları tarafından sunulan garanti sonrası servis hizmetlerinde ise kullanıcıları en çok zora sokan durum ise hizmet maliyetleri.

 

 Arıza hallerinde doğrudan parça değişimi önermek yerine onarım yoluna giderek servis maliyetlerinde ciddi oranlarda fayda sağlamaktadır.

Notebook Tamir

Notebook Tamir
Adaptör

Diğer komponentlerde de mümkün olduğunca onarım yoluna gidilmektedir. Böylece ekonomik servis hizmeti sağlama gayretindeyiz.

Pazar, 10 Şubat 2013 02:03

Teknik Servis

Pazartesi, 04 Şubat 2013 08:33

Lcd Ve Led Monitör Onarımı

Notebook, Pc, Macintosh CRT ve LCD monitörleri, Endüstriyel ve Medical Sistemlerin Görüntüleme Üniteleri

Arıza tespit, onarım, test ve son kontrol aşamalarında en modern test ve ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler aynı zamanda GARANTİ BELGESİ yerinede geçen servis raporuyla müşteriye sunulmaktadır.

Arıza Tespit ve Tamir Süresi

Gerek müşteri lokasyonundan aldığı gerekse müşteri ile gelen monitörleri en az 1 iş günü, en çok 3 iş günü içerisinde onarmaktadır.

Geçici Ürün Temini

LCDOnarıma alınan ekranların yerine isteğe bağlı olarak monitör servise alındığı anda veya ender olarak rastlansada onarım süresini aşabilecek durumlarda geçici ürün temini sağlayarak hem müşterilerinin rekabet gücünü, hemde verimliliğini en üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

Raporlama ve Garanti Süresi

Tespit edilen arıza ve yapılan işlemler, aynı zamandaGARANTİ BELGESİ yerinede geçen teknik servis raporu ile belgelenip, müşteriye, Müşteriyle Birlikte Kontrol aşamasında sunulmaktadır. onarımını yaptığı cihazlar için 3 aylık Tamir Garantisi vermektedir.

 
Cuma, 01 Şubat 2013 00:27

Fotoğraf Makinası Onarımı


Her marka ve model video kamera, Profesyonel ve amatör dijital fotoğraf makinaları , Flash ve lenslerin tamir bakım ve onarımı servisimizde yapılmaktadır.
Servisimize bırakılan cihazların aynı gün içerisinde fiyat ve arıza tespiti yapılarak tarafınıza bildirilir. Tamiri için onay verilen cihazlar en kısa sürede yapılarak teslim edilir. Tamir edilen veya parça değişimi yapılan cihazlara servisimizce 6 ay garanti verilir.
Firmamız her marka ve model sıfır & ikinci el cihazların alım satımı ve bu cihazlara ait aksesuarların satışını yapmaktadır.
2.El Cihazlar detaylı bir teknik kontrolden geçtikten sonra firmamızın garantisi altında satışa sunulmaktadır.
Perşembe, 31 Ocak 2013 13:33

Oto Beyin Arıza Onarımı

 

Otomobil Beyin Tamiri

 

    Mercedes,BMW,Audi,VolksWagen,Opel,Toyota,Ford, Volvo,Fiat,Honda,Suzuki,Daihatsu,Mazda,  Renault, Peugeot, Citroen, Hyundai, Kia, Jeep, 4x4, LanRover,  ve bütün Kara  araçlarının ECU motor beyin Tamirini 15 yılı aşkın ileri seviye elektronik teknik servis tecrübemizle,1.sınıf hassas işçilik ve Orjinal yedek Parçalarla 1 yıl Garantili olarak yapıyoruz. 

    Motorlu Taşıtlarda oto Beyin diye adlandırdığımız ECU'ların(Elektronik Kontrol Ünitesi),aracın kaza yapması sonucu,motor veya iç yıkama sonrası sıvı alması,sert bir şekilde aracın çukur veya kasise girmesi,daha çok şarz dinamosunun arıza yapıp yuksek volt elektrik üretmesi sonucu yuksek akıma maruz kalması ve ani sıcak soğuk geçişleri,(en basit örnek gözlük camlarıdır biranda sıcaktan soğuğa veya soğuktan sıcağa geçişlerde buğu yapması) gibi durumlarda elektronik parçaların kopması,kısa devre olması hatta patlayabilmesi,sıvı teması sonrasında oksijenle reaksiyona girerek paslanarak incelip çürümesi ve benzeri durumlarda aracınızın arızaya geçmesi.
    Belirtileri ise takometrede,(km gösterge panelinde) bazı uyarı ve ikaz lambalarının yanması,aracın sarsıntılı çalışması,gaz yememesi,seyir haline iken aracın ansızın stop etmesi,marş bastıgınızda aracın hiç çalışmaması gibi sonuçlarda aklımıza ilk gelen arızalardan birisidir ECU beyin arızası.Bu gibi arızaların hemen hemen hepsinin tamiri mümkündür.

Perşembe, 31 Ocak 2013 13:33

Oto Teyp Kod Kırma

Otomobil Teyp kodunuz unutmanız veya bilmiyor olmanız sorunlarına karşılık işyerimiz siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibi ile  size yardımcı olacaktır.

Sayfa 1 / 3

Biz Kimiz ?

2002 yılında Tokat'ta kurulan
Çağdaş Bilgisayar ve Cem Elektronik Teknolojisinde Daha iyi seviyelere çıkabilmek için yeni bir oluşum içerisine girerek Tokat Elektronik adı ile çalışmalarına hız vermiştir, "Elektronik Tasarım" ve "Yazılım Geliştirme" alanlarında teknolojiye yön verme misyonu ile faaliyet gösteren, müşterilerinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmeyi amaçlayan bir kuruluş olarak uzman kadrosu ve yenilikçi çözümleri ile hizmet vermektedir.
 
Tokat Elektronik geliştirmiş olduğu projelerde birçok teknolojiyi kullanabilme yeteneği ile müşterilerine çözümler üretmektedir. Ayrıca bu projeleri geliştirme sürecinde Dünya çapındaki firmalarla yapmış olduğu ortak çalışmalarla da ciddi bir potansiyele sahip olmuştur.
 

Harita

Gülbaharhatun Mah. Behsat Bul. Elmacıoğlu Apt.No:58/C Tokat/Merkez

 

İletişim

Destek almak istiyorsanız arayın (356) 212 64 68  veya e-posta gönderin Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
 
Top of Page